Menü Kapat

AK PARTİ ŞEHİR BULUŞMALARINI BAŞLATTI

Türkiye yavaş yavaş seçim atmosferine girerken iktidar ve muhalefet partileri de çeşitli adlar altında siyasi çalışmalarına hız verdiler. Bunlardan birisi olan AK Parti, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” adı altında başlattığı çalışmayla 81 ilde özel ve sivil toplum kuruluşlarına, esnaflara, iş yerlerine ziyaretler gerçekleştiriyor.

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” çerçevesinde Simav’a da AK Parti genel merkez  kurmaylarından ve İl Teşkilatından bazı isimler ziyaretlerde bulundu. Simav’a gelen AK Parti MKYK Üyesi Burhan Sakallı, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Selim Tetik, Simav Belediye Başkanı Adil Biçer’i makamında ziyaret etti.

Başkan Biçer’in AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Kalay, Demirciköy Belediye Başkanı Cahit Onar, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte karşıladığı konuklarla fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Biçer  ve Başkan Kulat’ın konuklara Simav Kozmetik ürünlerinden hediyeler sunmasının ardından bazı sivil toplum kuruluşlarına ve esnaflara ziyaretler gerçekleştirildi.

AK Parti MKYK Üyesi Burhan Sakallı, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Selim Tetik ve AK Parti Simav’ın önde gelen bazı isimlerin katıldığı ziyaret turunda ise Simav Muhtarlar Derneğine, Simav Esnaf ve Sanatkârlar Odasına, Simav Esnaf Odaları başkanlarına, bazı vakıf ve sivil toplum kuruluşlarına gidildi. Ziyaretlerde fikir alışverişleri gerçekleştirildi.