Menü Kapat

KAYMAKAM KARALOĞLU KÖY GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Simav’ın 83 köyüne başlattığı inceleme turlarını bir program dahilinde sürdürüyor. Kaymakam Karaloğlu beraberindeki kurum amirleriyle beraber Aksaz, Yeniköy, Hacıhüseyinefendi, Hisarbey, Ahmetli, Kiçir, Kızılcık, Sarıkaya, Akpınar ve Yağıllar köylerine ziyarette bulundu.

Ziyaretleri sırasında köylerin genel durumu hakkında muhtarlardan bilgi alan Kaymakam Karaloğlu, ihtiyaç sahibi ve yaşlı vatandaşları da hanelerinde ziyaret ederek onların hal ve hatırlarını sordu. Ziyaret ettiği köylerde köy sakinleriyle sohbet edip talep ve önerilerini dinleyen Kaymakam Karaloğlu, köylerde bulunan okul ve kreşleri de ziyaret ediyor. Köy gezilerinde köylerde bulunan Şehit yakınlarını ve Gazileri de ziyaret eden Kaymakam Karaloğlu, ailelerle yakından ilgilenerek, devletimizin her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Kaymakam Karaloğlu, Kızılcık Köyünde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Mehmet Çakmak’ı ve Akpınar Köyünde yaşayan 1994 yılında Hakkari’de şehit olan Selahattin Koç’un ailesini ziyaret ederek Şehit Selahattin Koç’un mezarını ziyaret etti.