Menü Kapat

PERSONELLERE ŞÜKRAN BELGESİ VERİLDİ

Simav Belediye Başkanı Fatih Kalay, Simav Belediyesi Tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen “Büyük Hayır ve Toplu Sünnet Şöleni” kapsamında düzenlenen Çevre Hatmi programına sağladıkları katkılardan dolayı Simav İlçe Müftüsü Hasan Serçe başta olmak üzere müftülük personeline ve hafız öğrencilere Simav Belediyesi Seyir Terasında düzenlenen kahvaltı programında şükran belgesi verdi. Ayrıca Başkan Kalay, İlçe Müftüsü Hasan Serçe’ye günün anısına tablo hediye etti.

Farklı günlerde yapılan kahvaltı programının ikinci gününde Simav Belediye Başkanı Fatih Kalay, bu kez hastane personeli ile bir araya geldi. Yine Simav Belediyesi Seyir Terasında düzenlenen kahvaltı programında Simav Belediyesi Tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen “Büyük Hayır ve Toplu Sünnet Şöleni” kapsamında çocukların sünnet olmasında emeği geçen başta Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi Başhekimi Naci Çağlar olmak üzere, Başhekim Yardımcısı Dr. Elif Ceylan, Hastane Müdürü Erdal Çetin, Dr. Ersoy Uysal, Sağlık memuru Mehmet Ali Kiraz, Sinem Çatal ve Hastane Genel Cerrahi Bölümü personeline verdikleri hizmetlerden dolayı şükran belgesi takdim etti.

Simav Belediyesi Seyir Terasında düzenlenen kahvaltı programına, Hastane Başhekimi Naci Çağlar katılamadığı için Simav Belediye Başkanı Fatih Kalay, Başhekim Naci Çağlar adına Başhekim Yardımcısı Dr. Elif Ceylan’a günün anısına tablo hediye etti.