Menü Kapat

ŞEREF KOLEJİNDEN 1 TÜRKİYE, 1’DE KÜTAHYA BİRİNCİLİĞİ

Simav’da; okul öncesi, ilkokul ve ortaokul alanlarında eğitim ve öğretim hizmeti veren ve çeşitli başarılarla adından söz ettiren Simav Özel Şeref Koleji öğrencileri bu kez hem Türkiye hem de Kütahya birincilikleriyle çifte başarıya imza attılar.

Edinilen bilgilere göre Simav Özel Şeref Koleji 7/A sınıfı öğrencilerinden Eslem Feyza Gürbunar, okulda uygulanan İsem Yayıncılık 5.Kurumsal Deneme Sınavında yöneltilen tüm sorulara doğru cevap vererek 500 tam puan alarak Türkiye 1.liği elde etti.

Ayrıca geçtiğimiz 25 Nisan tarihinde Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Kütahya genelinde eş zamanlı olarak yapılan İl geneli 5.LGS Deneme sınavında  Simav Şeref Koleji 8/A sınıfı öğrencilerinden Mehmet Güngör de sınavda yer alan tüm sorulara doğru cevap verip 500 tam puan alarak il birinciliği elde ettiği açıklandı.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZUN ÜRÜNÜ..

Eğitim alanında elde edilen hem Kütahya hem de Türkiye birinciliklerine ilişkin gazetemize ise değerlendirme Şeref Koleji Kurucusu iş insanı İsmet Kazcıoğlu’ndan geldi. Kazcıoğlu, “Eğitimden spora, genel kültürden deneme sınavlarına kadar birçok alanda elde ettiğimiz başarılar tamamen okulumuzun altını kalın çizgilerle belirttiği vizyonumuz ve misyonumuzun bir ürünüdür. Bu başarıların elde edilmesinde emeği olan yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve elbette onların değerli ailelerini tebrik ederim” dedi.