Menü Kapat

SİMAV’IN KOZMETİK ÜRÜNLERİ BEAUTYISTANBUL FUARINDA TANITILDI

Simav Belediyesinin; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  SOGEP Sosyal Desteklemeyi Geliştirme Programı ve Zafer Kalkınma Ajansıyla birlikte hayata geçirdiği “Simav Kestanesi Kadın ve Engelli İstihdamına Kapı Açıyor” projesine bağlı olarak üretimi yapılan ürünler 60 ülkeden 680 üretici Firmanın Katıldığı Dünya’nın en büyük Kozmetik Fuarı olan 3. BEAUTYISTANBUL Fuarında “Simav Kozmetik” adıyla tanıtıldı.

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer’in personelleriyle birlikte fuarda tanıttığı kozmetik ürünlerin satış ve pazarlama ağının genişletilmesinin amaçlandığı öğrenilirken başkan Biçer, katıldıkları fuarın kendileri için çok yararlı olduğunu ve birçok ambalaj ve kozmetik firmasıyla görüşme, tanışma fırsatı yakaladıklarını, bu fırsatı kullanmalarına destek veren herkese teşekkür ettiklerini bildirdi.

İstanbul Taksim’de bulunan Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşen 3. BEAUTYISTANBUL fuarı kişisel bakım ürünleri, parfümeri ve deodorant, renkli kozmetik ürünleri, dermo kozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri ve tırnak sanatları ürünleri, temizlik-hijyen ürünleri, helal kozmetik ürünleri, özel etiket ve fason üretim, profesyonel güzellik salonu ürünleri, spa ve sağlık ürünleri sunuyor. Fuarın amacı, geniş ürün yelpazeleri için en uygun muhataplarla buluşmak isteyen 400’ün üzerinde fuar katılımcısı firmaya ev sahipliği yapmak. Beauty Istanbul, dünya çapında kozmetik sektöründeki en son gelişmeleri sergiledi. 8000’in üzerinde beklenen profesyonel ziyaretçiye yönelik trendler, yenilikler, akıllı üretim, ham maddeler, formülasyonlar ve ambalaj tasarımlarıyla Fuar; kıtalar arasındaki merkezi konumuyla Kafkasya ve Orta Asya, Balkanlar, Sahra Altı Afrika, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Balkanlar ve Körfez ülkelerinden hem katılımcı hem de ziyaretçiler için mevcut olan olanakları sundu.