Menü Kapat

SİMAV KAYMAKAMI ARSLANKÖYLÜ KOZAN KAYMAKAMI KOVANCILAR KAYMAKAMI KARALOĞLU SİMAV KAYMAKAMI OLDU

İçişleri Bakanlığı atama kararnamesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. 13 ilin emniyet müdürleri değişti, Diyarbakır ve Giresun Emniyet müdürleri merkeze alındı. Kararnameyle Türkiye genelinde 329 kaymakamın görev yerleri değişti.

Resmi Gazete’de yayımlanan habere göre yurt genelinde 11 ilin emniyet müdürü değişti. Buna göre Vekâleten Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Hakan Sıralı Kütahya İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Resmi Gazete’de yayımlanan diğer bir karara göre de bazı kaymakam ve vali yardımcılarının da görev yerlerinde değişiklik yapıldı. Buna göre Simav Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’nün de aralarında bulunduğu Kütahya’da yapılan atamaları şu şekilde sıralandı: Vekâleten Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Polis Başmüfettişi Hakan Sıralı Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü’ne resmen atandı. Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa Güney Kırklareli Vali Yardımcılığı’na, Kütahya Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin Aydın Vali Yardımcılığı’na, Tavşanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz Çorum Vali Yardımcılığı’na, Simav Kaymakamı Bahattin Alp Aslanköylü Adana Kozan Kaymakamlığı’na, Pazarlar Kaymakamı Mehmet Soylu Kırıkkale Çelebi Kaymakamlığı’na, Altıntaş Kaymakamı Mehmet Can İrdelp Bingöl Yaylıdere Kaymakamlığı’na, Domaniç Kaymakamı Muhammet Enes İpek Ardahan Çıldır Kaymakamlığı’na, Dumlupınar Kaymakamı Buğra Karadağ Kütahya Vali Yardımcılığı’na atandı.Öte yandan Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın Tavşanlı Kaymakamlığı’na, Elazığ Kovancılar Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu Simav Kaymakamlığı’na, Trabzon Düzköy Kaymakamı Bilal Basrı Dumlupınar Kaymakamlığı’na, Sivas Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak Kütahya Valiliği Hukuk Müşavirliği görevlerine atandı.

KAYMAKAM KARALOĞLU KİMDİR?

1987 yılında Rize’ de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Rize’ de tamamladı. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Aynı yıl dil eğitimi için Amerika Birleşik Devletleri’ ne gitti. Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişliğinde bir süre çalıştıktan sonra 2011 yılında Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine intisap etti. Çeşitli Kaymakamlık stajlarını tamamladıktan sonra Balıkesir-İİvrindi, Balıkesir – Balya ve Bursa- Keles ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. İngiltere University of Sheffield’ da 1 yıl süre ile yabancı dil eğitimi aldı. Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamladıktan sonra;

        *2015-2017 yılları arasında Kütahya-Domaniç,

        *2017-2019 yılları arasında Bingöl -Yedisu kaymakamlığı görevinde bulundu.

        *01.10.2019 tarihinden Elazığ Kovancılar ilçesinde görev yapmaktadır.

        Kaymakam Bünyamin KARALOĞLU, Matematik Öğretmeni Hilal KARALOĞLU ile evli olup 1 kız çocuk babasıdır.

        İyi derecede İngilizce bilmektedir.